Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice, levný penzion poblíž centra i výstaviště se řadí mezi oblíbené a nejlevnější penziony se snídaní. Snadné parkování osobních automobilů i dodávek před objektem nebo na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice poskytuje kvalitní pobyt, nachází se poblíž obchodní zóny, vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levný penzion České Budějovice nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Sami máte možnost volby z různých druhů pokojů a apartmánů, vybrat si takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Apartmány i pokoje v celém objektu levné ubytování České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastní koupelnou, WC, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a plochou televizí se satelitním příjmem a rádiem. Rychlé připojení k Wi-fi internetu je v celém penzionu zdarma.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny i dovolenou oblasti Jižní Čechy.

Ubytování v Českých Budějovicích na jednu i více nocí za nejlepší přijatelné ceny umožní pobyt se psem po předchozí dohodě s recepcí.

Penzion České Budějovice, je snadno a bez problémů dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou, stanice MHD linky č. 6. a 18. je v těsné blízkosti ubytování.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice pro firemní pracovní skupiny je velice oblíbeno a navštěvováno. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Inzerce z 01.07.2024, Nabídka.

Vladislava Srbová | E-mail: info(at)ubytovani-cbudejovice.cz | Tel.: 387314949 | Lokalita: České Budějovice | Cena: 890,- Kč

http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Podobné inzeráty

Typ Lokalita Název Cena
Nabídka České Budějovice Levné ubytování České Budějovice PENZIONY 890
Nabídka České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice 890

Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze