Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Ubytování České Budějovice nedaleko centra města a výstaviště nabízí kvalitní pobyt a ubytovací služby za podobné ceny jako ubytovny v Českých Budějovicích.

Levné ubytování patří mezi oblíbené penziony a levné hotely v Českých Budějovicích, nabízí prostorný apartmán a kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s nádobím.
V celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení.

Levný penzion v Českých Budějovicích akceptuje pobyt se psy, ale požaduje předchozí dohodu s recepcí ubytování.

Ubytování v soukromí České Budějovice je vhodné pro pobyt všech věkových kategorií, pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro každého, kdo hledá mezi penziony kvalitní levné ubytování za dostupné ceny.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice Vám ve vlastní restauraci penzionu připraví chutnou snídani. Parkování je možné i pro dodávkové automobily zdarma před budovou nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Inzerce z 03.10.2022, Nabídka.

Vladislava Srbová | E-mail: info(at)ubytovani-cbudejovice.cz | Tel.: 387314949 | Lokalita: České Budějovice | Cena: 490,- Kč

http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Podobné inzeráty

Typ Lokalita Název Cena
Nabídka České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice 490

Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze