Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice, levný penzion je ideální pro dovolenou, seniory, rodiny s dětmi i pro obchodní cestující a pracovní skupiny, které mají naplánovánu služební pracovní cestu a hledají v Českých Budějovicích kvalitní levné ubytování.

Oblíbenou kategorií pro krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování ve městě České Budějovice jsou penziony a to pro perfektní ubytovací služby, rodinnou atmosféru a příjemnou nejlepší cenu.

Levný penzion na jednu i více nocí se nachází nedaleko centra i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch, pivovaru Budvar, obchodní zóny a vysokoškolské koleje VŠTE.

Využijte levné ubytování České Budějovice v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Firemním pracovníkům umožníme dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů si vybrat takový, který bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat a to včetně výběru rozmístění postelí.

Ubytování v soukromí České Budějovice vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování i pro dodávková vozidla.

Penzion České Budějovice má prostorný dvoupokojový apartmán a všechny pokoje komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou.

Levné ubytování České Budějovice vám umožní připojení k rychlému Wi-Fi internetu a využít uzavřené a kamerou se záznamem monitorované parkoviště pro osobní automobily, dodávková vozidla mohou parkovat zdarma před penzionem.

Hotely a penziony České Budějovice mohou být o dovolené vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách, pobyt v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.

Inzerce z 05.01.2024, Nabídka.

Vladislava Srbová | E-mail: info(at)ubytovani-cbudejovice.cz | Tel.: 387314949 | Lokalita: České Budějovice | Cena: 890,- Kč

https://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Podobné inzeráty

Typ Lokalita Název Cena
Nabídka České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion 890
Nabídka České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice 890

Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze