Levné ubytování České Budějovice PENZIONY

Levné ubytování České Budějovice Minor najdete nedaleko centra města i výstaviště pobyt vám zpříjemníme vlastním uzavřeným a monitorovaným parkovištěm a restaurací, kde jsou podávány výborné snídaně.

Penziony České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, kde se nachází celá řada hradů a zámků, které je možné v rámci ubytování v době dovolené navštívit.

Levný penzion České Budějovice nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Sami máte možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové lůžkové uspořádání, které bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Penzion Minor v Českých Budějovicích má k dispozici komfortně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice je ideální pro dovolenou, rodiny s dětmi i pro služební či pracovní cestu a pro všechny, kteří hledají na Jihu Čech levné hotely a penziony.

Ubytování v soukromí České Budějovice doporučuje vyjížďky na kolech překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.

Inzerce z 01.07.2024, Nabídka.

Irena Srbová | E-mail: info(at)pensionminor.cz | Tel.: 721589838 | Lokalita: České Budějovice | Cena: 890,- Kč

http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Podobné inzeráty

Typ Lokalita Název Cena
Nabídka České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION 890
Nabídka České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice 890

Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze