Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování v klidném prostředí, nedaleko centra města, výstaviště, nové obchodní zóny, kolejí vysoké školy VŠTE, pivovaru Budvar a firmou Robert Bosch.

Krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice, je mezi penziony velice oblíbeno a navštěvováno. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Ubytování České Budějovice vám za nejlepší cenu připraví kvalitní snídani dle vašeho výběru. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion Minor České Budějovice důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, pokoje i apartmány jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.


Řadíme se mezi penziony České Budějovice, které dbají na bezpečný pobyt klientů, proto jsou v celém objektu ubytovacího zařízení instalovány protipožární hlásiče případného požáru.


Levný penzion České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, ubytování se psy nebo s jinými domácími mazlíčky.

Ubytování v Českých Budějovicích na jednu noc nebo více nocí vám nabídne uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily i dodávky, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem.

Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí různé druhy prostorných pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1-4 osoby. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Řadíme se mezi kvalitní a nejlevnější ubytování v Českých Budějovicích, vhodné pro rodinnou dovolenou, služební cesty a pracovní skupiny.

Penzion Minor České Budějovice má všechny pokoje vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, plochou televizí, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím. V celém ubytování je k dispozici rychlý Wi-Fi internet.

Dlouhodobé ubytování České Budějovice lze během dovolené využít jako výchozí bod a příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek.

Inzerce z 01.07.2024, Nabídka.

Jaroslav Srba | E-mail: info(at)penzionminor.cz | Tel.: 387314949 | Lokalita: České Budějovice | Cena: 890,- Kč

http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Podobné inzeráty

Typ Lokalita Název Cena
Nabídka České Budějovice Levné ubytování České Budějovice PENZIONY 890
Nabídka České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION 890

Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze